Gama antyperspirantów Neo od Garnier, poznaj je wszystkie!

Gama antyperspirantów Neo od Garnier, poznaj je wszystkie!

Garnier Neo spray to kilka różnych produktów, które mają jednak wiele wspólnych cech. Tu – bez wątpienia – każdy znajdzie coś dla siebie.

Neo Dry-Mist Light Freshness

Garnier Neo spray Dry-Mist Light Freshness polecany jest do skóry podrażnionej, wrażliwej, delikatnej oraz zaczerwienionej. Kosmetyk ma łagodny skład, który zapewnia 48 godzin intensywnej ochrony przed wilgocią i nieprzyjemnym zapachem potu. Natomiast pantenol, który się w nim znajduje, sprawia, że jest to antyperspirant odpowiedni dla kobiet, które zmagają się z nadwrażliwością i uczuciem pieczenia skóry po zabiegu golenia lub depilacji. Zaś ultra absorbujący minerał wulkanicznego pochodzenia wchłania nadmiar wilgoci. Trzeba też wspomnieć o tym, że formuła antyperspirantu w postaci suchej mgiełki zapewnia suche wykończenie codziennej pielęgnacji skóry pod pachami.

Neo Dry-Mist Floral Touch

Kolejny Granier Neo spray ma bardzo ładny, kwiatowy zapach. Dry-Mist Floral Touch został dostosowany do potrzeb wrażliwej i podrażnionej skóry pod pachami. Produkt zapewnia 48-godzinną, pełną ochronę przed odczuwaniem wilgoci oraz powodującym dyskomfort zapachem potu. Kosmetyk redukuje również problem podrażnień i zaczerwień pod pachami, które pojawiają się po goleniu lub depilacji. Dzięki temu otrzymujemy wraz z nim także regenerację i ochronę skóry. Natomiast dzięki wyjątkowemu aplikatorowi w formie pierścienia oraz przełomowej formule suchej mgiełki, antyperspirant nie rozpyla się na boki, szybko się wchłania i zapewnia suche wykończenie.

Neo Dry-Mist Pure Cotton

Do skóry wrażliwej dedykowany jest także jeszcze inny Garnier Neo spray. Mowa o Dry-Mist Pure Cotton. Chroni on pachy przed podrażnieniami i nieprzyjemnym zapachem. Co ważne, nie ma w sobie alkoholu. Jest w nim za to pantenol, który sprawia, że wrażliwa skóra pod pachami jest właściwie pielęgnowana i chroniona po depilacji. Produkt obroni nas także przed przykrym zapachem potu oraz mokrymi plamami. Z kolei nowoczesny i opatentowany aplikator antyperspirantu w formie okrągłego pierścienia, z dziesięcioma równo rozłożonymi otworami, sprawia, że aplikacja produktu jest niezwykle precyzyjna. Poza tym zmysłowy i delikatny zapach czystej bawełny czyni codzienną pielęgnację skóry pod pachami przyjemnym rytuałem.

Neo Dry-Mist Fresh Blossom

W serii Garnier Neo spray znajdziemy również antyperspirant Dry-Mist Fresh Blossom, który radzi sobie nie tylko z problemem pocenia, ale też wrażliwością skóry po depilacji. Nie musimy także obawiać się białych grudek pod pachą, których nie udaje się uniknąć w przypadku niektórych, innych produktów. Tu otrzymujemy ochronę, która nie zmniejsza się nawet przy bardziej intensywnym wysiłku fizycznym czy w gorące dni. Krótko mówiąc: ten Garnier Neo spray ma bardzo ładny zapach, ciekawe opakowanie, nie zostawia mokrych plam i, jak już wspomniano, świetnie daje sobie radę z potem. Natomiast aplikator działa bez zarzutów i równomiernie rozpyla produkt, który następnie szybko wysycha.

Neo Dry-Mist Shower Clean

W gamie Garnier Neo spray dostępny jest jeszcze Dry-Mist Shower Clean. Gwarantuje on skuteczną ochronę przed poceniem i przykrym zapachem potu. Neo Shower Clean to innowacyjny kosmetyk, który posiada opatentowany, okrągły aplikator oraz formuły wzbogacone w pantenol i Minerallite. Pantenol znany jest ze swoich właściwości łagodzących, a mineralitte to ultra absorbujący minerał pochodzenia wulkanicznego, który wchłania wilgoć sto razy szybciej niż tradycyjnie używany talk. Wraz z tym produktem otrzymujemy subtelny zapach wyczuwalny przez kilka godzin, dzięki czemu towarzyszy nam dodatkowe uczucie przyjemnej świeżości. Co ważne, nie brudzi on ubrań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wpisz swoje imię