Huawei Porsche Design – luksus, za który warto zapłacić!

Huawei Porsche Design

Rynek produktów luksusowych stale jest poszerzany o nowe kategorie. Wyjątkowy design, prestiż znanej marki, dostępność zaawansowanych technologii czy strategia marketingowa – to wszystko wpływa na cenę ekskluzywnych produktów. W niektóre z nich rzeczywiście warto zainwestować posiadane środki. Czy należy do nich też smartfon Huawei Porsche Design? Przekonajmy się.

Zacznijmy od kwestii najbardziej kontrowersyjnej, a więc kwoty, jaką trzeba wydać na rzeczony model. Za smartfon należy zapłacić prawie 6000 złotych. Czym jednak Huawei Porsche Design wyróżnia się od standardowego modelu Mate 9 Pro, kosztującego o ponad 2000 złotych mniej? Poza większą pamięcią czynnikiem decydującym pozostaje w tym wypadku prestiżowe logo. Dodatkowo smartfon ten posiada ograniczoną dostępność. Nie można odmówić temu modelowi funkcjonalności czy komfortu użytkowania. Kwestia etyki w świecie skutecznego marketingu i sprzedaży najnowszych technologii dawno już zeszła na dalszy plan. Czego zatem możemy się spodziewać, nabywając Huawei Porsche Design poza niezaprzeczalną urodą tego modelu? Wersja wyposażona jest w ekran AMOLED o rozdzielczości QHD, pokryty hartowanym szkłem oraz o wymiarze 5,5 cala. Obudowę wykonano ze stopu aluminium, charakteryzuje się czarnym kolorem a także brakiem czytnika linii papilarnych na tylnym panelu. Dla zwiększenia estetyki matowego designu element ten wbudowano w przycisk znajdujący się bezpośrednio pod ekranem. Huawei Mate 9 Porsche Design wyposażono zarówno w inteligenty algorytm, jak i nowoczesny procesor Kirin 960 – takie połączenie gwarantuje dużo szybszą obsługę urządzenia (co więcej – telefon może „odgadywać” nasze następne ruchy na podstawie analizy zachowań z przeszłości).

Huawei Porsche Design

Dla wielu użytkowników priorytetem pozostaje czas działania baterii bez jej ponownego ładowania. O ile w wielu przypadkach smartfony charakteryzuje niska żywotność tego elementu, to decydując się na luksusowy model zapewniamy sobie nie tylko wysoką pojemność energetyczną baterii (aż 4000 mAh), ale też inteligentny system zarządzania energią. Wszystko to pozwala zarówno na szybkie naładowanie urządzenia, jak i jego długotrwałe działanie. Dodatkowo telefon dzięki unikalnej konstrukcji jest chroniony przez zmiennymi warunkami atmosferycznymi, co nie dopuszcza do jego przegrzania.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wpisz swoje imię