Ironman GPS- najprostszy sportowy zegarek od Timexa!

Stawiając przed sobą ambitny cel, powinniśmy dopilnować, aby jego osiągnięcie przebiegło bez zbędnych przeszkód. Wysiłek włożony w wykonanie zadania, tym mocniej odda korzystne rezultaty w przyszłości, im efektywniej uda się go wykonać. Jak ważne w życiu jest kierowanie się takim podejściem, wiedzą w szczególności sportowcy. Nie ma tutaj większego znaczenia jak bardzo angażujemy się w wybraną dyscyplinę. Uprawianie jej dla utrzymania formy wymaga sporo wyrzeczeń, nie mówiąc już o przygotowaniach do światowej klasy zawodów. Na szczęście istnieje wiele sposobów na ułatwienie sobie pracy, niezależnie od poziomu zaawansowania. Zegarki sportowe wspierają zawodników od bardzo dawna, jednak podstawowe funkcje nie dla każdego są wystarczające. Na rynku pojawił się jednak nowy zawodnik – profesjonalny, ale też niezwykle prosty w obsłudze Timex Ironman GPS.

Technologia i prostota zegarków Timex Ironman!

Amerykańskie zegarki Timex, znane są ze swojej prostoty i niezawodności. Modele Timex Ironman są wynikiem współpracy z najtrudniejszą ligą triathlonową świata. Aby zwyciężyć w wyścigu Ironman, trzeba korzystać z najbardziej sprawdzonych i możliwie prostych rozwiązań. Wymaga to wiedzy, doświadczenia i profesjonalnego podejścia, do którego dochodzi się zwykle latami. Sportowe zegarki z GPS wyposażone w zaawansowane oprogramowanie treningowe, pomagają w śledzeniu treningów i analizie poszczególnych parametrów. Dzięki nadajnikowi, sportowy zegarek Timex Ironman, pozwoli na zebranie danych dotyczących pływania, biegu lub jazdy na rowerze. Jego obsługa jest jednak znacznie uproszczona, przy jednoczesnym zachowaniu dostępu do zaawansowanych funkcji.

Intuicyjna obsługa zegarka Timex!

Zegarek Timex Ironman GPS obsłużymy w możliwie intuicyjny sposób. Po pierwszym uruchomieniu ustawimy wszystkie parametry, zmieniając ich wartość w górę lub w dól i zatwierdzając środkowym przyciskiem po prawej stronie. Timex Ironman GPS to sportowy zegarek cyfrowy, dlatego możemy podłączyć go do komputera i operować danymi w jeszcze wygodniejszy sposób. Doskonały męski zegarek zbierze dane, a po ich zgraniu z czasomierza do aplikacji Timex Connect, nasze możliwości analityczne wzrosną jeszcze bardziej.

Skonfigurowany Timex Ironman GPS posiada też funkcję Tap Screen. Oznacza to, że stukając w ekran z określoną siłą, możemy zmienić wykonywaną dyscyplinę lub odmierzać czasy poszczególnych okrążeń. Wszechstronność modeli Timex Ironman GPS pozwoli nam otrzymywać informacje o postępach w ustalonych przez nas momentach (np. po przebiegnięciu każdego kilometra). Służą do tego wibracje lub sygnały dźwiękowe.

Praktyczny design i funkcjonalność.

Wyjątkowe elektroniczne zegarki na silikonowym pasku zaprojektowano w taki sposób, aby mogły być noszone zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn. Łatwo wymiennie i różnokolorowe warianty np. czarny model Timex Ironman TW5M11700 i szary Timex Ironman TW5M11800 sprawiają, że są to idealne sportowe zegarki dla par. Poza tym, zegarki z GPS Timex Ironman, świetnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Zegarek oprócz typowo sportowego oprogramowania oferuje również rozbudowany kalendarz, czy alarm. Cyfrowy zegarek na silikonowym pasku to wygodny i intuicyjny zegarek dla miłośników aktywnego trybu życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wpisz swoje imię