Kantor internetowy. Dlaczego warto z niego korzystać?

Wymiana walut online staje się coraz bardziej popularna. Wielu z nas rezygnuje z tradycyjnych, stacjonarnych kantorów, w ich miejsce wybierając kantory internetowe. Co sprawia, że tak chętnie z nich korzystamy?

Wygoda

To niewątpliwie największa przewaga kantoru online nad stacjonarnym. Nie musisz już tracić czasu i pieniędzy na dojazd do kantoru, stać w długiej kolejce do okienka i podróżować z gotówką w torebce. W kantorze online swoje środki wymienisz w krótkim czasie (w Fritz Exchange aż 90% transakcji realizowanych jest w zaledwie kwadrans!), w zaciszu swojego mieszkania. Bez wychodzenia z domu, bez kolejek, błyskawicznie, za pomocą kilku kliknięć. Jedyne, czego potrzebujesz, to urządzenie z dostępem do internetu. Nie musisz obawiać się trudności w obsłudze platformy www.fritzexchange.pl – zaprojektowana została w taki sposób, by z wymianą środków poradził sobie nawet początkujący. Snu z powiek nie powinno spędzać ci również bezpieczeństwo twoich pieniędzy. Czuwają nad nimi systemy zabezpieczeń, które wykorzystywane są przez bankowe serwisy transakcyjne.

Oszczędność

To najsilniejszy argument, skłaniający do korzystania z usług kantoru internetowego. Spread może być niższy nawet o kilkadziesiąt groszy! To szczególnie istotne, gdy regularnie dokonujesz transakcji na duże kwoty. Wybierając kantor internetowy, będziesz w stanie sporo zaoszczędzić, a odłożone środki przeznaczysz na dowolny cel. Z kantorów internetowych coraz częściej korzystają osoby, spłacające kredyt w obcej walucie. Dzięki samodzielnemu przewalutowaniu środków, udaje im się obniżyć wysokość spłacanych rat kredytu. To także rewelacyjne rozwiązanie dla tych, którzy pracują za granicą i zarabiają pieniądze w obcej walucie. By przesłać je bliskim w Polsce, wystarczy zarejestrować się na platformie kantoru, dokonać przelewu i… gotowe! W ten sposób nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale też zyskasz pewność, że twoja rodzina nie będzie czekać zbyt długo na Twoje wsparcie.

Biznes

Kantor internetowy Fritz Exchange to jeden z liderów na rynku usług finansowych. Istnieje już od 5 lat i wciąż zdobywa nowych klientów, również biznesowych. To właśnie im korzystanie z usług internetowego kantoru najbardziej się opłaca. Mogą liczyć nie tylko na wsparcie dealerów kursów, specjalistów z Biura Obsługi Klienta, Specjalistów Rynków Finansowych, ale także możliwość negocjowania wysokości kursu.

Choć zdawałoby się, że internetowe kantory to jedyna alternatywa dla stacjonarnych, marka Fritz Group opracowała jeszcze jedno, innowacyjne rozwiązanie: kantor automatyczny. Więcej na jego temat przeczytasz na stronie internetowej www.kantorautomatyczny.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wpisz swoje imię