Muzyka Google Play – nowa jakość odtwarzania muzyki

muzyka google play

Na rynku mobilnych aplikacji nie brakuje ofert pozwalających odtwarzać swoje ulubione utwory. Ich wielką zaletą pozostaje ogólnodostępność jak i różnorodność udostępnianych propozycji. Jedną z popularniejszych aplikacji pozostaje stworzona przez potentata usług internetowych aplikacja o nazwie Muzyka Google Play. Dlaczego warto z niej skorzystać?

Muzyka Google Play to serwis gwarantujący użytkownikom nie tylko możliwość odtwarzania utworów, ale też tworzenia playlist, słuchania radia, rozmaitych podcastów. Atutem jest to, że ponad 50 tysięcy utworów przechowywane jest bez dodatkowych opłat. Ponieważ obsługą serwisu zajmuje się Google to każdy plik muzyczny można przesłać do chmury – a w konsekwencji odtwarzać przy pomocy różnych urządzeń mobilnych. Dodatkowo usługę taką zrealizujemy zarówno przy pomocy menedżera muzyki jak i Muzyki Google Play w przeglądarce Chrome (i to nie tylko na PC z systemem Windows, ale też na Macu czy Linuksie).

Jeżeli chodzi o odsłuchiwanie utworów, to jest ono możliwe na różnych nośnikach – o ile wyposażone są w system typu Android. Lista może obejmować aż dziesięć urządzeń, przy czym ich listę można aktualizować. Google Play umożliwia też szczególne rozwiązania dla osób mieszkających na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki – mogą one m.in. słuchać stacji radiowych dobranych do indywidualnych preferencji (nastroju, ulubionego typu muzyki itp.). Niezależnie od kraju, w którym się znajdujemy najkorzystniej jest zdecydować się na subskrypcję. Dzięki temu zyskujemy szansę na dostęp do ponad 30 mln. piosenek z katalogu, odtwarzanych bez przerw reklamowych. Odtwarzanie może się odbywać w trybie offline. Tworzenie playlist i stacji radiowych jest bardzo proste – nie trzeba się przy tym martwić takimi czynnikami jak limity pominięć czy obligatoryjne reklamy.

muzyka google play

Oczywiście subskrypcja wiąże się z pewnymi kosztami (ostatecznie jest to wariant „premium”), niemniej obecnie bez żadnych dodatkowych zobowiązań można korzystać z tej oferty za darmo, i to przez okres 2 miesięcy. Jeśli oferta nie będzie stanowić dla nas optymalnego rozwiązania – wystarczy zrezygnować. Anulowanie subskrypcji jest bezpłatne i proste do wykonania.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wpisz swoje imię