Oryginalny prezent z okazji narodzin dziecka

Z okazji narodzin dziecka najczęściej kupuje się zabawki, kocyki, ubranka lub przydatne akcesoria dla malucha. Wyjątkową chwilę przyjścia na świat nowego członka rodziny warto uczcić, robiąc upominek także rodzicom. Prezent dla mamy i taty może być przypomnieniem, że pomimo tego, że macierzyństwo jest teraz najważniejsze, nie powinni oni rezygnować ze swoich marzeń i zainteresowań.

Prezent z okazji narodzin dziecka dla mamy

Po narodzinach dziecka, mamie można ofiarować zakupy lub konsultacje ze stylistką, która doradzi, jak się ubierać, by wyglądać atrakcyjnie. Pomysły na prezent to np. voucher na profesjonalną sesję zdjęciową z makijażem i fryzurą. Dużą popularnością cieszą się rodzinne zdjęcia razem z dzieckiem i mężem. Mamę z pewnością ucieszy sesja noworodkowa, która będzie wspaniałą pamiątką z pierwszych dni życia maleństwa. Upominkiem dla niej może być też masaż, który odpręży ciało po ciężkim porodzie. Wśród różnorodnych zabiegów relaksacyjnych popularnością cieszą się masaże: czekoladą, bańką chińską, świecą, babusem i olejkami aromaterapeutycznymi.

Prezent z okazji narodzin dziecka dla taty

Nietypowym prezentem dla świeżo upieczonego taty będzie lot w tunelu aerodynamicznym. Zabawa rozgrywa się w zamkniętym pomieszczeniu w kształcie tuby, gdzie zostały zainstalowane wentylatory. Wytwarzają one strumień powietrza, który jest w stanie unieść dorosłego człowieka o kilka metrów w górę. Lot odbywa się w specjalnym kombinezonie i kasku. Przed wejściem do tunelu uczestnik zabawy przechodzi krótkie szkolenie z instruktorem.

Prezent dla dwojga

Oryginalnym upominkiem dla rodziców może być voucher na wspólne chwile w Spa lub romantyczną kolację w restauracji. Małe dziecko wymaga całodobowej opieki rodziców. Mimo tego, z pomocą babci lub przyjaciół rodzice mogą być w stanie wyjść z domu przynajmniej na 1 godzinę. W tym czasie odpoczną w ekskluzywnym ośrodku Spa&Wellness, korzystając z jednego z licznych pakietów przygotowanych z myślą o parach. Masaż gorącymi kamieniami dla dwojga to sposób na zrelaksowanie się i odprężenie. Parę można też obdarować voucherem na seans w grocie solnej, saunie fińskiej, łaźni parowej czy basen z hydromasażem. Wspólna kolacja przy świecach to także pomysł na upominek. Parę można zaprosić do restauracji, która serwuje tylko tradycyjne potrawy z danego regionu, np. włoskie, polskie, japońskie. Ciekawym rozwiązaniem jest kolacja z sommelierem, który wytłumaczy sztukę serwowania wina oraz opowie wiele ciekawostek na temat trunku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wpisz swoje imię