Pomysły na prezent dla taty

Dzień Ojca, imieniny albo urodziny to dobre okazje, aby ofiarować tacie wyjątkowy prezent. Pomysłem na ekstremalne upominki jest np. strzelanie z broni palnej na strzelnicy, jazda sportowym autem lub przejazd militarnym wozem. Ojcom, lubiącym smak whisky, można zafundować degustację tego trunku połączoną ze szkoleniem na temat alkoholi typu single mat.

Prezent dla mężczyzny – strzelanie z broni palnej

Oryginalnym pomysłem na prezent jest profesjonalna strzelnica. Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław to jedne z licznych miast, w których znajdują się takie obiekty. Na miejscu posiadacz vouchera na strzelanie przechodzi szczegółowe szkolenie teoretyczne z instruktorem z zasad bezpieczeństwa oraz działania i obsługi broni palnej. Uczestnicy zajęć na strzelnicy mają do wyboru liczny arsenał, np. strzelby, rewolwery, karabiny maszynowe i snajperskie oraz tradycyjne pistolety.

Degustacja whisky dla ojca

Degustacja whisky to oryginalny prezent dla mężczyzny gustującego w alkoholach typu single mat. Około 3 godzinne szkolenie prowadzi profesjonalny pasjonat i znawca trunku. W czasie spotkania można dowiedzieć się wszystkiego, co dotyczy whisky, np. jak powstaje i jak ją pić, aby czerpać z tego przyjemność. Na degustacji można skosztować, w zależności od wybranego tematu szkolenia, np. whisky słodową, torfową, amerykańską czy irlandzką.

Prezent dla taty, który jest miłośnikiem sportowych samochodów

Większość mężczyzn interesuje się samochodami, zwłaszcza szybkimi i sportowymi. Na Dzień Ojca lub urodziny taty można zafundować mu niespodziankę w postaci przejażdżki wyścigowym autem po profesjonalnym torze. Do jazdy można wybierać wśród aut, takich jak, np. Lamborghini, Ferrari, Subaru, BMW i wielu innych. Przed przejażdżką uczestnik zabawy przechodzi krótkie szkolenie teoretyczne, po którym może zasiąść za kierownicą konkretnego samochodu i wykonać na torze, ustaloną wcześniej ilość okrążeń.

Niesamowite przeżycie w pojeździe militarnym

Mężczyznom gustującym bardziej w motoryzacji militarnej można ofiarować przejażdżkę czołgiem, transporterem opancerzonym czy wojskową amfibią. Taki prezent z pewnością na długo pozostanie w pamięci i jest szansą spełnienia dziecięcych marzeń. Po jeździe uczestnik otrzymuje pamiątkowy certyfikat. W czasie przejazdu można również (za dodatkową opłatą) zamówić fotorelację z wydarzenia lub nakręcenie filmu nowoczesną kamerą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Wpisz swoje imię